Uwaga na Spoilery! Znamy main event BackLash?, Mistrzowie tag teamowy oddali tytuły mistrzowskie, Zaktualizowana karta Greatest Royal Rumble

» Na czerwonej tygodniówce WWE powrócił Samoa Joe, który od 8 stycznia zmagał się z urazem prawej nogi. Były mistrz NXT ujawnił, że zamierza wystąpić na gali BackLash, która będzie dostępna zarówno dla gwiazd RAW jak i SmackDown. Wszystko wskazuje na to, że starcie Samoa Joe z Romanem Reignsem będzie walką wieczoru gali PPV. Czy na Greatest Royal Rumble, Roman Reigns odbierze Universal Title z rąk Brocka Lesnara? – Wszystko na to wskazuje.

» Na wczorajszym odcinku Monday Night RAW pojawili się RAW Tag Team Champions Braun Strowman oraz 10-letni Nicholas. Panowie zrezygnowali z tytułów, ponieważ Nicholas musi iść do szkoły i nie może pojawiać się na tygodniówkach WWE. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o tym, że Nicholas jest synem Johna Cone’a. Generalny Manager RAW Kurt Angle potwierdził, że na Greatest Royal Rumble odbędzie się Tag Team Elimiator Match o zwakowane tytuły mistrzowskie, a udział wezmą w nim: Bray Wyatt i Matt Hardy lub The Revival oraz The Bar.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas eventu Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej:

Steel Cage Match o WWE Universal Title
Roman Reigns vs. Brock Lesnar

Ladder Match o WWE Intercontinental Title
Samoa Joe vs. Finn Balor vs. The Miz vs. Seth Rollins

Match o Vacant RAW Tag Team Titles
Bray Wyatt & Matt Hardy lub The Revival vs. The Bar

WWE Cruiserweight Title Match
TBA vs. Cedric Alexander

WWE Title Match
TBA vs. AJ Styles

SmackDown Tag Team Title Match
TBA vs. The Bludgeon Brothers

WWE United States Title Match
TBA vs. Jinder Mahal

50-Man Royal Rumble Match
Daniel Bryan, Kane, Big Show, Braun Strowman, Bray Wyatt, TBA

Singles Match
John Cena vs. Triple H