Uwaga na Spoilery! Zaskakująca walka wieczoru SmackDown Live, Daniel Bryan zatwierdza starcie o Title Shota, Starcie rewanżowe kobiet na TLC, Dean Ambrose i James Ellsworth w ESPN, Brian Cage o swobodzie panującej w Lucha Underground

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że walką wieczoru będzie ladder match o kontrakt ze SmackDown Live, a także WWE World Championship Title Shota. Ku zaskoczeniu wszystkich fanów James Ellsworth pokonał AJ Stylesa:

» Podczas WWE Talking Smack Daniel Bryan potwierdził, że w przyszłym tygodniu American Alpha zmierzą się z Bray’em Wyattem i Randym Ortonem o miano pretendentów do SmackDown Live Tag Team Champions:

» Podczas wczorajszego SmackDown Live Shane McMahon i Daniel Bryan ogłosili, że na gali PPV TLC Alexa Bliss zmierzy się z Becky Lynch o SmackDown Live Women’s Championship:

» Jonathan Coachman z ESPN za pośrednictwem twittera ogłosił, że jego gośćmi specjalnymi w WWE Off The Top Rope będą Dean Ambrose i James Ellsworth:

» Lucha Underground Superstar ”The Machine” Brian Cage udzielił wywiadu dla Channel Guide Magazine, w którym wypowiedział się na temat swobody jaką ma w Lucha Underground:

”To jest coś niesamowitego. Jestem w stanie zrobić coś więcej niż tylko spełnić swoje marzenia. Nie jestem korporacyjnym wrestlerem. Miałem okazję pracować dla tak wielu federacji na całym świecie. Tak właśnie powinno być. Czytałem książkę Jesse’go Ventury o tym w jaki sposób WWE traktuje niezależnych facetów. Zasadniczo chłopcy ze sceny niezależnej po przejściu do WWE otrzymują mniejsze wypłaty od tych, którzy zostali wyprodukowani w Performance Center”