Uwaga na Spoilery! Zapowiedź programu The Miza, Nowy pretendent do Cruiserweight Title, Wywiad z pretendentką do SmackDown Women’s Title

» Na niebieskiej tygodniówce doszło do segmentu z udziałem The Miza oraz Maryse. Cała dwójka zaprezentowała swój nowy program o nazwie „Miz & Mrs”, który będzie emitowany w sieci WWE Network. Do segmentu zaangażował się Daniel Bryan, który na swoje nieszczęście zainkasował Skull Crushing Finale. Na oficjalnym kanale federacji WWE na YouTubie obejrzeć możecie krótki filmik z tego segmentu:

» Głównym wydarzeniem wczorajszego odcinka WWE 205 Live był Fatal Four Way Match z udziałem Drew Gulaka, TJP, Hideo Itamiego oraz Mustafy Aliego. Jak się okazało zwycięzcą tej konfrontacji i nowym pretendentem do WWE Cruiserweight Championship został były Combat Zone Wrestling Champion, Drew Gulak. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy dojdzie do konfrontacji z udziałem obecnego mistrza Cedrica Alexandera oraz Gulaka.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że na SummerSlam dojdzie do SmackDown Women’s Championship Matchu z udziałem obecnej mistrzyni, czyli Carmelli oraz Becky Lynch. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z pretendentką, która stwierdziła, że pięć lat spędzonych w WWE minęło jej w bardzo szybkim tempie. Becky dodała, że ma zamiar pójść na SummerSlam i zdobyć tytuł, a następnie wystąpić na historycznej gali WWE PPV Evolution, aby obronić swoje mistrzostwo.