Uwaga na Spoilery! Zapowiedź debiutu w NXT byłego wrestlera Impact Wrestling, Walki zapowiedziane na najbliższy NXT TV, Były NJPW Star zadebiutuje na Dynamite

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT po raz pierwszy w telewizji USA Network pojawił się były Impact Wrestling Star Killer Kross.
W tym tygodniu show zakończyło się segmentem, w którym WWE COO Triple H zaprowadził Tommaso Ciampe oraz Johnny’ego Gargano do ringu, gdzie stanęli ze sobą twarzą w twarz. Następnie Hunter ogłosił, że 8 kwietnia, czyli za 2 tygodnie odbędzie się starcie Gargano z Ciampą w pustym budynku i to właśnie starcie zakończy konflikt obu wrestlerów.

Fabuła polegać będzie na tym, że Triple H wyśle smsy do obu wrestlerów, którzy pojawią się w pustym budynku, w którym znajdował się będzie tylko sędzia ringowy. Kiedy segment dobiegał końca, na telebimie pojawił się materiał promujący debiut Killera Krossa. Zarówno Hunter, jak i pozostali obecni wrestlerzy na ringu wyglądali na bardzo zaskoczonych. Promo brzmiało tak, jakby zostało nagrane przez dziewczynę Krossa, czyli Scarlett Bordeaux, która również w ostatnim czasie podpisała kontrakt z WWE i dołączyła do NXT.

» Generalny Manager WWE NXT William Regal ogłosił, że podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT odbędzie się starcie z udziałem The Velveteen Dreama i Bobby’ego Fisha, a także Triple Threat Match o NXT North American Title, w którym Keith Lee zmierzy się z Damianem Priestem oraz Dominikiem Dijakoviciem.

» Podczas najnowszego odcinka AEW Dynamite, Cody pokonał Jimmy’ego Havoca. Po walce na telebimie pojawił się Jake Roberts, który stwierdził, że jego podopieczny Lance Archer jest gotów zmierzyć się z każdym wrestlerem występującym w AEW. Cody w rozmowie z Tonym Schiavone wyjawił, że Archer zadebiutuje w ringu AEW podczas przyszłotygodniowego odcinka DYNAMITE, ale nie wiadomo, kto będzie jego rywalem.