Uwaga na spoilery z Survivor Series! CM Punk w wywiadzie dla Steve’a Austina?, WWE śmieje się z AEW, Zapowiedź Worlds Collide 2019, McMahon nie zadowolony z walki wieczoru SS?

» Na WWE Network pojawiła się seria „Broken Skull Sessions” w której Stone Cold Steve Austin przeprowadza wywiady z osobami związanymi z wrestlingiem. W pierwszym odcinku pojawił się The Undertaker, natomiast według PWInsider, WWE chce, aby w jednym z kolejnych, wywiadu udzielił CM Punk. Na razie nie wiadomo, czy ktoś z WWE skontaktował się już z Punkiem, który obecnie pracuje dla FOX jako analityk w WWE Backstage, w sprawie udziału w programie Steve’a Austina.

» Na gali AEW Full Gear byliśmy świadkami poddania w skutek rzucenia białym ręcznikiem. Miało to miejsce w walce Cody’ego z Chrisem Jericho, a ręcznik na ring rzucił wówczas MJF. Ostatniej nocy na WWE Survivor Series, podczas starcia Rey’a Mysterio z Brockiem Lesnarem, w ringu pojawił się syn luchadora – Dominick. Miał on w ręce biały ręcznik, jednak ostatecznie nie doszło do poddania. Profil WWE on FOX na Twitterze postanowił wykorzystać tę sytuację i w żartobliwy sposób nawiązać do AEW:

Warto jednak przypomnieć WWE, że i w ich federacji takie przypadki miały miejsce. Ostatnio, rok temu na NXT, kiedy to biały ręcznik rzucił jeden z członków tag teamu Moustache Mountain poddając swojego partnera 😉

» WWE oficjalnie ogłosiło „Worlds Collide 2020” jako wydarzenie będące częścią weekendu Royal Rumble. Show odbędzie się w sobotę 25 stycznia i będzie transmitowany za pośrednictwem WWE Network. Tematem gali będzie WWE NXT vs NXT UK, a więc możemy spodziewać się kolejnej wojny brandów.

» Zeszłej nocy na Survivor Series, w walce wieczoru Shayna Baszler pokonała Becky Lynch i Bayley gwarantując zwycięstwo NXT. Starcie jednak niezbyt spodobało się fanom, który na arenie wykrzykiwali „boring” lub też siedzieli cicho. Jak informuje WrestleVotes, sam Vince McMahon był mocno niezadowolony z main eventu listopadowego PPV. Na razie nie wiadomo jak to wpłynie na Baszler, która miała być w przyszłości mocno promowana na RAW lub SmackDown.