Uwaga na Spoilery! Z kim zmierzy się Asuka na WrestleManii 35?, Ważne zwycięstwo The IIconics + walka na WM, The SAniTY w dark matchu

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że w przyszłym tygodniu na SmackDown w Uncasville odbędzie się Fatal Four Way Match, który wyłoni pretendentkę do walki z Asuką na WrestleManii 35. Uczestniczkami konfrontacji będą następujące osoby: Carmella, Naomi, Mandy Rose oraz Sonya Deville. Pojedynek ten został ogłoszony po zejściu z anteny niebieskiego odcinka, a poniżej możecie obejrzeć kolejną kłótnię w wykonaniu Mandy Rose oraz Deville, której przyglądała się Kayla Braxton:

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live, The IIconics pokonały WWE Women’s Tag Team Champions Sashę Banks oraz Bayley w non-title matchu. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Billie Kay oraz Peyton Royce odnośnie ich wielkie zwycięstwa. Wrestlerki powiedziała, że ta wygrana sprawiła, iż wkrótce zostaną kolejnymi WWE Women’s Tag Team Champions, a ich kolejny przystanek będzie najważniejszy.

Krążą plotki sugerujące, że na WrestleManii 34 odbędzie się starcie z udziałem czterech drużyn, a na szali zostaną postawione pasy tag teamowe kobiet. Skład walki ma wyglądać następująco:
The IIconics vs Nia Jax & Tamina Snuka vs Natalya & WWE Hall of Famer Beth Phoenix vs Bayley i Sasha Banks.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego SmackDown w Indianapolis odbył się dark match, w którym Ricochet oraz Heavy Machinery pokonali członków The SAniTY w six-man tag team matchu. Jest to kolejna porażka trójki, która w przeszłości zdominowała NXT.