Uwaga na Spoilery! Wywiad z byłym wrestlerem Maniac Zone Wrestling, The Miz o starciu z Samim Zaynem, Mika The Polish Punisher w walce wieczoru, Reakcja gwiazd WWE po walce wieczoru Survivor Series

» Jeden z redaktorów strony MyWrestling przeprowadził wywiad z byłym wrestlerem Maniac Zone Wrestling Gracjanem Osowskim, który zdecydował się na wyjazd do Anglii i rozpoczął treningi w szkole Progress Wrestling. Poniżej przedstawiamy najciekawsze wypowiedzi:

Mateusz: Powiedz mi, dlaczego zdecydowałeś się na wyjazd z Polski i odejście z Maniac Zone Wrestling?

Gracjan: Maniac Zone Wrestling to wspaniała organizacja i szkoła, w której zaczynałem treningi lecz poczułem, że w Polsce nie mam perspektyw ze względu na małą promocję. Chciałem poznawać jeszcze bardziej wrestling i jeździć po krajach. Byłem na kilku treningach w Niemczech. Teraz myślę, że UK jest najbardziej trafnym dla mnie miejscem.

Mateusz: Rozumiem 🙂 W zasadzie, gdybym był wrestlerem to z pewnością zrobiłbym to samo co ty. Wspomniałeś o kilku treningach w Niemczech. W jakich szkołach/federacjach się one odbyły?

Gracjan: New Generation Wrestling we Frankfurcie I wcześniej jeszcze jak byłem w MZW to byłem na kilku treningach w Dreźnie; )

Mateusz: Czyli wnioskując musiałeś się sporo nauczyć podczas tych treningów, a czym różni się wrestling w Polsce od wrestlingu w Niemczech i Anglii?

Gracjan: Moim zdaniem wrestling tutaj w Anglii jest bardzo dobrze przyjmowany przez rzeszę publiki, treningi są bardzo intensywne i są organizowane często gale, natomiast niemieckie szkoły kładą nacisk na charakter zawodników, a także dużą promocję. W Polsce jak sam wiesz wrestling dopiero rośnie w siłę, ale jeszcze trochę czasu minie zanim będziemy na poziomie UK.

Mateusz: Progress Wrestling School to bardzo popularna szkoła. Kto Cię tam trenuje? Kiedy zobaczymy Cię podczas któregoś z eventów Progress Wrestling? 🙂 Masz kontakt z Michałem Burasem, który również przebywa w Anglii? 🙂

Gracjan: Daren Allen jest trenerem głównym, a co do mojego debiutu to już wkrótce się dowiecie; )
Jedynie kontakt na Facebooku kilkukrotnie pisaliśmy.

» W poniższym materiale wideo WWE Intercontinental Champion The Miz oraz Maryse wypowiedzieli się na temat zwycięstwa nad Samim Zaynem, a także oświadczyli, że Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan poniesie konsekwencje za to, że nie wspierał go tak jak Mick Foley Zayna:

» Federacja Extreme American Wrestling (EAW) za pośrednictwem facebooka ogłosiła, że w najbliższą sobotę zorganizują event w Bostonie podczas, którego w walce wieczoru Wheeler zmierzy się z naszym mistrzem Kamikaze Pro Live Miką ”The Polish Punisherem’‚. Nie możecie tego przegapić. Wyniki eventu z pewnością ukażą się na naszej stronie 🙂

» Poniżej przedstawiamy reakcję gwiazd WWE na dominujące zwycięstwo Billa Goldberga nad Brockiem Lesnarem podczas wczorajszej gali PPV Survivor Series: