Uwaga na Spoilery! Wyczyn Johna Ceny, Becky Lynch o swojej rywalce, Taping Impact Wrestling, Matt Riddle na TakeOver: San Antonio i więcej

» Odniesione przez Johna Cenę zwycięstwo nad AJ Styles nie tylko oznacza to, że John Cena zdobył pas mistrzowski WWE. Oznacza to też również FAKT, że John Cena wyrównał rekord Rica Flaira w ilości zdobytych tytułów mistrzowskich, ma ich na koncie już 16!

» WWE SmackDown Women Becky Lynch udzieliła wywiadu dla Screener TV, w którym wypowiedziała się na temat osoby, z którą chciałaby się zmierzyć:

”Chciałabym się zmierzyć z każdym, ponieważ w WWE jest tak wiele kobiet z ogromnym potencjałem. Spójrzcie na to co w tej chwili robi Carmella z Jamesem Ellsworthem, jest to ciekawa, zabawna, a zarazem bardzo wciągająca historia. Chciałabym się zmierzyć z Naomi oraz Nikki Bellą. Jakiś czas temu miałam krótki spór z Nattie, ale on szybko się zakończył. Bardzo chciałabym jeszcze raz w przyszłości móc zmierzyć się z Nattie!”.

» Mid-Atlantic Old School poinformowało, że wczoraj w Gibsonville w Północnej Karolinie odbył się taping Impact Wrestling, podczas którego walką wieczoru był three way tag team matchu z udziałem między innymi: Matta i Jeffa Hardy’ego. Trevor Lee oraz Shane Helms również zostali ogłoszeni.

» Po odbyciu swojego pojedynku podczas gali EVOLVE 77, Matt Riddle był jednym z widzów podczas sobotniej gali PPV NXT TakeOver: San Antonio. Oprócz niego pojawił się także pierwszy WWE UK Champion Tyler Bate. Panowie są widoczni na poniższym zdjęciu:

» W poniższym materiale wideo ”Hacksaw” Jim Duggan wypowiedział się na temat zwycięstwa w pierwszym Royal Rumble Matchu:

» Były WWE Superstar Rey Mysterio w poniższym wywiadzie dla WhatCulture Wrestling wypowiedział się na temat zwycięstwa w royal rumble matchu, a także dywizji Cruiserweight w WWE:

» Były WCW & WWE Superstar Sean ”X-Pac” Waltman gościnnie wystąpił w podcaście Bischoff on Wrestling prowadzonym przez byłego prezesa WCW Erica Bischoffa. W tej rozmowie Sean wypowiedział się na temat możliwego zwycięzcy royal rumble matchu:

”Wolałbym, aby to był ktoś kogo można się spodziewać. Ktoś kto balansuje na krawędzi przepaści oraz sukcesu. Ktoś kto będzie w stanie rzucić publiczność na kolana i stworzyć trochę pikanterii w swojej historii. Poza tym ciężko jest wskazać nazwisko zwycięzcy”.