Uwaga na Spoilery! WWE World Cup zapowiedziany na Crown Jewel, Powrót byłej RAW Women’s Champion, Kim są przeciwnicy AOP?

» 2 listopada w Arabii Saudyjskiej odbędzie się event Crown Jewel podczas, którego oprócz WWE Universal Title Triple Threat Matchu z udziałem Brocka Lesnara, Brauna Strowmana i Romana Reignsa doczekamy się pierwszego w historii turnieju WWE World Cup. Na obecną chwilę nie wiadomo na czym turniej będzie polegał oraz kto weźmie w nim udział. Podobno tej samej nocy ma odbyć się konfrontacja z udziałem Kane’a i The Undertakera oraz Triple H i WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Dallas powróciła była RAW Women’s Champion Nia Jax, która razem z Ember Moon pokonała Alicje Fox i Mickie James. Warto zaznaczyć, że Jax była nieobecna w telewizji lipcowego wydarzenia PPV Extreme Rules.

» W tym tygodniu na RAW w Dallas, The Authors of Pain pokonali dwóch niezależnych wrestlerów, czyli Gregory’ego Jamesa i Barretta Browna. Warto zauważyć, że WWE pozwoliło dwójce wrestlerów na użycie tych samych nazw, których używają na scenie niezależnej. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z konfrontacji na RAW: