Uwaga na Spoilery! Wielki debiut wrestlerki NXT na SmackDown, Triple H po operacji – Kiedy powróci do ringu?, Rey Mysterio US Championem na live evencie?

» WWE NXT Women Nikki Cross zadebiutowała w ringu SmackDown podczas wczorajszego odcinka w Manchesterze. Cross odpowiedziała na Open Challenge mistrzyni SmackDown Women’s Becky Lynch. Niestety musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej wrestlerki, która na Survivor Series zmierzy się z Rondą Rousey. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy był to jednorazowy występ Nikki na SmackDown, czy została przeniesiona do głównego rosteru na stałe:

» WWE COO Triple H pomyślnie przeszedł operację naprawy prawego mięśnia piersiowego. Operację wykonał doktor Jeffrey Dugas z Andrews Sports Medicine & Orthopaedic Center w Birmingham. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy WWE COO będzie mógł powrócić do wrestlingu, ale oczekuje się iż czeka go pięcio bądź dziewięcio miesięczna przerwa. Krążyły plotki sugerujące konfrontację Huntera z Batistą na WrestleManii 35, ale być może plany te uległy zmianie. Sam Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie po operacji zauważając, że jego droga do wyzdrowienia zaczyna się już teraz:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy WWE United States Championa Shinsuke Nakamurę ogłaszającego „NakAmerica Is Everywhere” podczas weekendowego live eventu w Cardiff/Walii. Na tym wydarzeniu mistrz pokonał Reya Mysterio oraz Andrade „Cien” Almasa, dzięki czemu zachował swój tytuł mistrzowski.