UWAGA NA SPOILERY! Wielka walka na Survivor Series – komentarz Bayley, Informacje dotyczące debiutu Caroliny na RAW, Co czeka nas podczas Main Event?

» 24 listopada podczas gali WWE PPV Survivor Series odbędzie się non-title triple threat match z udziałem WWE NXT Women’s Champion Shayny Baszler, RAW Women’s Champion Becky Lynch oraz SmackDown Women’s Champion Bayley. Ta walka została ogłoszona na wczorajszym RAW, kiedy to wrestlerka z NXT przerwała wywiad, jaki udzielała Becky Lynch. SmackDown Women’s Champion Bayley za pośrednictwem Twittera skomentowała wspomniany segment:

„Więc….obie będziecie mieć oko na Bayley? Pamiętajcie tylko, że jestem jedyną osobą w tym meczu, która miała wszystkie 3 tytuły w trzech brandach. Do zobaczenia na #SurvivorSeries… lub wcześniej”.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Long Island zadebiutowała Carolina, która współpracuje z Sin Carą. Niestety ta dwójka musiała uznać wyższość Andrade i Zeliny Vegi w mixed tag team matchu. We wrześniu ubiegłego roku w WWE Performance Center pojawiła się Carolina znana także jako Catalina Garcia, która trenowała w tej samej klasie, co Santana Garrett oraz Austin Theory. Jest, to bardzo szybki awans wrestlerki, która podobnie jak Sin Cara występuje w masce, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że ostatnią walką, która zakończy konflikt z Andrade i Vegą będzie Mask Match.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas tapingu WWE Main Event poprzedzającego Monday Night RAW w Long Island:

* Single Match
Shelton Benjamin vs No Way Jose

* Tag Team Match
Zack Ryder i Curt Hawkins vs Erick Rowan i Eric Young