UWAGA NA SPOILERY: Vince McMahon zmienił scenariusz w dniu gali, Dlaczego WWE Superstar nie pojawił się na Extreme Rules?, Czy Mustafa Ali wróci do WWE?

» Dzisiejszego dnia słyszeliśmy wiele rzeczy zza kulis WWE. Jedną z nich jest skłonność Vince’a McMahona do zmiany decyzji. Podczas Extreme Rules znowu to zrobił. Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio powiedział, że Vince McMahon zmienił zdanie na temat walki RAW Women’s Title w dniu gali. Asuka pierwotnie miała wygrać mecz, ale koniec końców Sasha Banks wyszła jako podwójna mistrzyni. Nie wiadomo, dlaczego Vince McMahon podjął taką decyzję, ale nie musi się tłumaczyć. To była „zmiana w ostatniej chwili”. Przekonamy się, czy doprowadzi to do ponownego skoku oglądalności w telewizji. Ratingi z zeszłego tygodnia „wystraszyły ich”.

» Apollo Crews nie walczył podczas Extreme Rules z powodu sytuacji związanej z koronawirusem. Nie zostało potwierdzone w 100%, że uzyskał pozytywny wynik testu, ale WWE nie ujawnia tej informacji. W tej historii jest coś więcej. Podczas Horror Show MVP stwierdził, że jest nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych. Powiedział, że Apollo musiał przegrać mecz, ale tak nie jest. Tego dnia Apollo nie było nawet na terenie Performance Center. Mike Johnson w PW Insider Elite potwierdził, że pomimo stwierdzenia Michaela Cole’a, że ​​Crews nie przeszedł badań medycznych przed walką, tak nie jest. Crews nawet się nie pojawił w PC tego dnia. Doniesiono również, że gwiazdy, które pracowały przy show, zostały poinformowane, że Apollo Crews nie został dopuszczony do rywalizacji.

» W WWE dzieje się teraz wiele rzeczy i planują przywrócić do telewizji jedną supergwiazdę, której fani nie widzieli od jakiegoś czasu. Federacja nakręciła Horror Show: Extreme Rules w niedzielę, ale pracować trzeba nadal. WWE trzymało scenariusz po Extreme Rules jako ściśle strzeżoną tajemnicę. Ringside News dowiedział się, że Mustafa Ali ma wrócić jutro na nagrania telewizyjne WWE. Nie wiadomo, w którym odcinku wystąpi, ponieważ firma zazwyczaj nagrywa kilka odcinków na raz. Jak wiadomo, historia hakera Mustafy Ali się rozpadła. Vince McMahon ma tendencję do zmiany wielu planów. Wcześniej zmieniał również scenariusze podczas transmisji. Nigdy nie można wykluczyć, że Vince McMahon wyciągnie jedną ze swoich słynnych zmian, ale nadal dobrze byłoby oczekiwać Aliego. To może być kolejna szansa dla wrestlera na odnowienie swojej szansy w WWE. Musimy tylko zobaczyć, co wymyśli firma.