Uwaga na Spoilery! Udany debiut mistrzów w głównym rosterze, Debiut byłego mistrza NXT na RAW, Były WWE Cruiserweight Champion wkrótce w AEW?

» Niespodziewanie w Lafayette fani wrestlingu mogli obejrzeć konfrontację z udziałem WWE NXT Championa Tommaso Ciampy i NXT North American Championa Johnny’ego Gargano z obecnymi RAW Tag Team Champions The Revival. Niespodziewanie czołowe postacie NXT poradziły sobie w non-title matchu z mistrzami, dzięki czemu z pewnością otrzymają title shota w niedalekiej przyszłości. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów z debiutu DIY na RAW:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Cajundome w Lafayette zadebiutował Aleister Black, który pokonał Eliasa w swoim debiucie. Tej samej nocy na początku show, Triple H poinformował o debiucie czwórki swoich podopiecznych, dzięki czemu fani wrestlingu mogli poznać ich nieco bliżej. NXT North American Champion Johnny Gargano oraz NXT Champion Tommaso Ciampa pokonali The Revival, WWE Intercontinental Champion Finn Balor oraz Ricochet pokonali Lio Rusha i Bobby’ego Lashley’a.

» Były WWE Cruiserweight Champion TJP za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat debiutu Ricocheta na wczorajszym odcinku Monday Night RAW. Wszystko wskazuje na, to że TJP jest niezadowolony ze swojej obecnej pozycji w WWE i być może wkrótce rozstanie się z federacją, ponieważ otrzymał bardzo ciekawą propozycję dołączenia do All Elite Wrestling.

Pomimo swojego statusu w firmie, TJP najwyraźniej nie jest zainteresowany dołączeniem do AEW, o czym poinformował w poniżej zamieszczonym tweecie. Jednak nie możemy wykluczać wyżej wspomnianej możliwości: