Uwaga na Spoilery! Tańczące SmackDown Live, Carmella opowiada o swoim nowym wizerunku, Rob Coway dołączył do WWE Performance Center

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się segment z udziałem Carmelli, R’Trutha i Daniela Bryana. W przerwie na reklamę cała trójka tańczyła do theme songa Carmelli, co możecie zaobserwować na poniżej zamieszczonym materiale wideo, który został opublikowany przez jednego z fanów obecnych na arenie:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z Carmellą odnośnie jej nowego, mroczniejszego wyglądu:

”Po prostu chciałam zmian – powiedziała Carmella na pytanie dotyczące zmiany wizerunku. To jest mój naturalny kolor i po prostu chciałam wrócić do swoich starych korzeni, bez kalamburów. Ludzie są przyzwyczajeni do oglądania mnie z blond włosami i jak dotąd reakcja na mój nowy wizerunek jest całkiem dobra, więc zamierzam go zostawić”.

» Były WWE Tag Team Champion Rob Conway pracuje jako trener specjalny w WWE Performance Center o czym sam poinformował za pośrednictwem Twittera: