Uwaga na Spoilery! Tag Team Turmoil Match na SmackDown Live, Walka o Women’s Title za tydzień na RAW, Nowy pretendent do Cruiserweight Title, Nowi pretendenci do RAW Tag Team Titles, Nagi Enzo Amore na RAW, The Club na temat walki z The New Day, Sami Zayn opatrywany po walce na RAW, Impreza urodzinowa podczas live eventu WWE

» WWE potwierdziło, że podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live odbędzie się Tag Team Turmoil Match, w którym poznamy nowych pretendentów do Smackdown Tag Team Championship: The Usos, American Alpha, Breezango, The Ascension, The Hype Bros i Vaudevillains:

» Podczas RAW dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu Charlotte Flair będzie broniła RAW Women’s Championship w starciu z Sashą Banks. Pojedynek ten odbędzie się w rodzinnym mieście Charlotte, czyli w Północnej Karolinie.

» Podczas wczorajszego odinka WWE Monday Night RAW odbył się Triple Threat Match o miano pretendenta do WWE Cruiserweight Championship, który jest w posiadaniu Briana Kendricka. Rich Swann pokonał Noama Dara i TJ Perkinsa dzięki czemu powalczy on o tytuł już za tydzień podczas premierowego odcinka WWE 205 Live.

» W poniższym materiale wideo ukazany jest nagi Enzo Amore, którego spotkała Lana i właśnie to doprowadziło do jego starcia z Rusevem:

» Luke Gallows i Karl Anderson wypowiedzieli się na temat szansy na zdobycie WWE RAW Tag Team Championship, którą planują wykorzystać w przyszłym tygodniu:

» W przyszłym tygodniu na Monday Night RAW Luke Gallows i Karl Anderson zmierzą się z The New Day o RAW Tag Team Championship, ponieważ podczas wczorajszego odcinka czerwonej tygodniówki panowie pokonali Golden Truth w walce o miano pretendentów o tytułów tag team:

» W poniższym materiale wideo widzimy Samiego Zayna, który jest opatrywany przez służby medyczne po jego walce z Braunem Strowmanem:

» Podczas wczorajszego WWE SmackDown Live Eventu w Kingston na zapleczu odbyła się impreza urodzinowa z okazji 33 urodzin Nikki Belli: