Uwaga na Spoilery! Szczegóły dotyczące turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic, Triple H gratuluje nowemu mistrzowi w NXT, Nowy spiker w ekipie WWE NXT

» Federacja WWE poinformowała, że w tym roku odbędzie się kolejna odsłona turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic. Jak wiadomo podczas wczorajszych tapingów telewizyjnych NXT w Full Sail University poznaliśmy kilka drużyn, które wezmą udział w turnieju, a są nimi:

-Undisputed Era

-Forgotten Sons

-Street Profits

-Fabian Aichner i Marcel Barthel

-Aleister Black i Ricochet

-Oney Lorcan i Danny Burch

-Moustache Mountain

-#DIY

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT TV, The Velveteen Dream pokonał Johnny’ego Gargano, dzięki czemu został nowym NXT North American Championem. WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera pogratulował nowemu mistrzowi w następujący sposób:

„Jeśli chcesz być mistrzem, to musisz wierzyć we wszystko, co mówisz. To jest konieczne…to jest to, co rzeczywiście sprawia, że jesteś jednym z nich. Gratulacje dla nowego @WWENXT North American Champion, @VelveteenWWE. #DreamOVER”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że Dennis Arnell dołączył do komentatorów NXT. Warto zauważyć, że Arnell w przeszłości był spikerem Orlando Magic. Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda osoba, o której mowa:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Lights -camera-action @wwenxt ?? • • • #wwe #announcer #toohype #bowtie

Post udostępniony przez Dennis Arnell (@dennisarnellwwe)

Mike Rome za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie ze współpracy z Arnellem oraz Dashą Fuentes podczas wczorajszych tapingów NXT TV.