Uwaga na Spoilery! Śmierć Kendo Nagasakiego, Wypowiedź Toni Storm po UK TakeOver, Triple H o możliwości powrotu Edge’a do ringu

» Kendo Nagasaki (Kazuo Sakurada) zmarł w wieku 71 lat po zatrzymaniu rozrusznika serca, co doprowadziło do śmierci. W 1971 roku Sakurada rozpoczął swoją przygodę z wrestlingiem, a zakończył ją w 2001 roku. Najbardziej znany był ze swojego samurajskiego gimmicku wojownika w latach 80, 90 używając kija do kendo. Kendo pracował w Japonii, USA, Puerto Rico, Kanadzie. Mogliśmy go zobaczyć w takich federacjach, jak: World Wrestling Council, Stampede Wrestling oraz Florida Championship Wrestling (zdobywając NWA Florida Heavyweight Championship).


» Podczas eventu NXT TakeOver: Blackpool II, Toni Storm była uczestniczką triple threat matchu o NXT UK Women’s Championship. Zwyciężczynią pojedynku okazała się być Kay Lee Ray. Jak wiadomo Toni Storm zmierzy się z Rheą Ripley podczas WWE Worlds Collide, a na szali zostanie postawiony NXT Women’s Championship. Poniżej przedstawiamy krótką wypowiedź, jakiej udzieliła Toni odnośnie zbliżającej się walki:

„To tylko pogarsza sytuację Rhei. Moja przestrzeń głowy jest zajęta. Właśnie mnie obrabowano. Więc zrobię to samo Rhei”.

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat możliwego powrotu Edge’a do ringu, po dziewięcioletniej przerwie:

„Oczywiście dobro każdego człowieka jest na pierwszym miejscu. Przejście na emeryturę było jego decyzją, a my ją zaakceptowaliśmy. Po przejściu na emeryturę życie trwa dalej. Jeśli nasi lekarze twierdzą, że wierzą w jego gotowość fizyczną, to nie widzę przeszkód, aby mógł wrócić. Teraz jest bezpieczniej wrócić do ringu, pozwalamy na to i dbamy jak najlepiej o swoich wykonawców”.