Uwaga na Spoilery! Shayna Baszler niezadowolona z pozycji w firmie, Nowy mistrz na czerwonej tygodniówce?, Czym WWE zaskoczyło fanów podczas RAW?

» Według oficjalnych doniesień zwyciężczynią Women’s Royal Rumble Match miała być Shayna Baszler. Niestety dla byłej mistrzyni kobiet NXT, prezes Vince McMahon zmienił zdanie i w ostateczności walizkę Money in the Bank zdobyła Asuka. Aktualnie pozycja Shayny znacząco się pogorszyła, przez co nie było jej w triple threat matchu, który wyłonił pretendentkę do tytułu mistrzowskiego kobiet. Przeciwniczką Asuki na BackLash będzie Nia Jax.

Niestety nie miałam krewnych biorąc udział w ladder matchu. Wszystko, co mogę zrobić, to walczyć i ciężko pracować, dopóki się tam nie dostanę. #RAW

W tym momencie prezes WWE nie ma w planach promocji byłej mistrzyni kobiet WWE NXT, która uważa, że Ric Flair jest powodem promowania Charlotte.

» Poniedziałkowy Monday Night RAW rozpoczęliśmy od United States Championship Matchu. Z pewnością dla wielu fanów ostateczny rezultat tej walki był sporym zaskoczeniem, gdyż Apollo Crews pokonał Andrade w Performance Center, dzięki czemu zdobył tytuł mistrzowski. Po walce nowy mistrz udzielił krótkiego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat wątpiących osób oraz wykorzystania nadarzającej się szansy. Jest, to pierwszy tytuł mistrzowski zdobyty przez utalentowanego wrestlera, który z powodu kontuzji nie uczestniczył w męskim ladder matchu podczas Money in the Bank.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 25 maja 2020: Raport

» Tej samej nocy na widowni pojawiły się osoby na co dzień występujące w Performance Center. To właśnie w tym miejscu odbywają się tygodniówki RAW, oraz SmackDown. Prezes WWE Vince McMahon miał nieco inny pomysł niż All Elite Wrestling, gdzie konsekwentnie prezentowany jest „tłum na żywo” stworzony z wrestlerów.

W WWE gwiazdy pracujące dla NXT były ustawiony w jednym miejscu, z którego się nie przemieszczali, więc bycie członkiem widowni wymagało sporego skupienia.

Osoby obecne na widowni zostały poddany kontroli medycznej W celu wyeliminowania obecności w organizmie COVID-19. Społeczność NXT spędzała sporo czasu poza Performance Center, tak więc zostały podjęte większe środki ostrożności niż w AEW.