Uwaga na Spoilery! Second Chance Match zapowiedziany na NXT TV, Debiut weterana podczas WWE NXT TV, Powrót kontuzjowanej wrestlerki

» 8 kwietnia podczas odcinka telewizyjnego WWE NXT będziemy świadkami WWE NXT Women’s Ladder Matchu. Ostatnie miejsce w sześcioosobowym starciu zostanie wypełnione przez zwyciężczynię przyszłotygodniowego Second Chance Gauntlet Matchu, w którym udział wezmą takie wrestlerki, jak: Aliyah, Kayden Carter, Deonna Purrazzo, Shotzi Blackheart, Dakota Kai oraz Xia Li.

Oto aktualnie zatwierdzone uczestniczki Ladder Matchu, który wyłoni przyszłą pretendentkę do WWE NXT Women’s Championship, który jest w posiadaniu Rhey Ripley. Jak wiadomo podczas WrestleManii 36 rywalką mistrzyni kobiet NXT będzie Charlotte Flair.

Io Shirai, Candice LeRae, Chelsea Green, Mia Yim oraz Tegan Nox.

Zdjęcie

» Podczas wczorajszego odcinka telewizyjnego WWE NXT w ringu zadebiutował Tehuti Miles, który niestety musiał uznać wyższość Killiana Daina. Miles, to weteran armii Stanów Zjednoczonych, były biegacz drużyny piłkarskiej Maryland. Swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczął w 2018 roku, występując na scenie niezależnej oraz kilkukrotnie w ROH. W tym samym roku dawny Elijah King podpisał kontrakt z WWE. W tym czasie miał okazję współpracować z Branodem Scottem w przegranym handicap matchu z Braunem Strowmanem – kwiecień 2019 roku w Waszyngtonie.

» Niespodziewanie podczas ostatniego NXT TV do ringu powróciła Io Shirai, która pokonała Aliyah i zakwalifikowała się do Six Women Ladder Matchu, który odbędzie się 8 kwietnia. Wrestlerka z Azji nie występowała w NXT od 22 stycznia, kiedy to w walce z Toni Storm nabawiła się urazu nogi. Shirai za pośrednictwem Twittera skomentowała swoje zwycięstwo oraz szybki powrót do zdrowia:

Mimo, że zraniłam się w kolano i nie mogłam walczyć, zszokowałam trenerów medycznych, ponieważ wyzdrowiałam w ciągu dwóch miesięcy. Na szczęście nie ma trwałych uszkodzeń! Czas, aby Io Shirai znów zaczęła szaleć Uśmiechnięta twarz z rogami Czarne serce#WWENXT