Uwaga na Spoilery! Sasha Banks oraz Bayley przeniosą się na SmackDown?, Nowy partner Reya Mysterio na SmackDown?, Sprzedaż biletów na ceremonię Hall of Fame 2019

» Nikki Cross nie pojawiła się na poniedziałkowym Monday NIght RAW oraz SmackDown Live, ale WWE opublikowało materiał wideo, w którym Cross mówi, że nikt nie chciał się z nią bawić, kiedy była młodsza, ale teraz musi sprawić, aby ktoś chciał się z nią bawić. Nikki na samym początku powiedziała, że oni tu przyjeżdżają sugerując o przenosinach Sashy Banks oraz Bayley, czyli WWE Women’s Tag Team Champions na SmackDown Live, ale być może są to słowa wyrwane z kontekstu.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live w Smoothie King Center w Nowym Orleanie odbył się dark tag team match, w którym Rey Mysterio oraz R’Truth pokonali The Colons. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy jest to jednorazowy występ wrestlera z Meksyku i Trutha, ale wiele mówi się na temat nowego partnera dla Mysterio, więc być może zwycięzca drugiego sezonu Mixed Match Challenge jest testowany.

» Sprzedaż biletów na ceremonię WWE Hall of Famer 2019 wystartuje jutro od godziny 10:00. Uroczystość ta odbędzie się 6 kwietnia w Barclays Center w Brooklynie podczas weekendu z WrestleManią 35. Na obecną chwilę wiemy, że do HOF zostanie wprowadzona drużyna DX w składzie: (Shawn Michaels, Triple H, Chyna, Sean “X-Pac” Waltman, Billy Gunn, “Road Dogg” BG James).