Uwaga na Spoilery! Sasha Banks o ekscytującej informacji na RAW, Gwiazdy WWE promują WrestleManię 35, Jack Swagger o przyszłości w Lucha Underground

» WWE Women’s Tag Team Champion Sasha Banks za pośrednictwem Twittera poinformowała, że będąc na zapleczu RAW w Bostonie dowiedziała się bardzo ekscytującej informacji, która być może zostanie wyjawiona w telewizji. Jak wiadomo w ostatnim czasie sporo mówi się na temat konfrontacji obecnych mistrzyń tag teamowych z Natalyą oraz WWE Hall of Famer Beth Phoenix podczas WrestleManii 35 i być może o to chodzi.

» Kilka gwiazd WWE pojawi się w programie ESPN w celu promocji WrestleManii 35, która odbędzie się 7 kwietnia.

* Wtorek 26 marca o godzinie 7:45am – RAW Women’s Champion Ronda Rousey, Becky Lynch i Charlotte Flair omówią walkę wieczoru WrestleManii 35 w SportsCenter.

* Wtorek 26 marca o godzinie 11am – Roman Reigns wypowie się na temat WrestleManii 35, swojej walki z białaczką oraz powrotu do WWE.

» W zeszłym roku Jack Swagger zadebiutował w federacji Lucha Underground jako Jake Strong, a następnie pokonał Pentagona i został nowym Lucha Underground Championem. Były WWE Superstar wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

„W roku 2018 byłem bardzo optymistycznie nastawiony do mojej przyszłości, ale od kwietnia nie dotarły do mnie żadne informacje. Jest bardzo fajnie, kiedy występujesz na ringu, ale siedzenie i czekanie na kolejny sezon nie jest fajną sprawą. Byłem szczęśliwy z możliwości bycia częścią czwartego sezonu i wciąż jestem Lucha Underground Heavyweight Championem. To świetne miejsce do pracy, ale jestem zmęczony siedzeniem i czekaniem aż się do mnie odezwą. Moja siostra jest prawnikiem i zajmuje się wszystkimi moimi umowami, dlatego nie występuję w LU na wyłączność”.