Uwaga na Spoilery! Samoa Joe o wydarzeniach z FastLane, Głosowanie na najlepszą walkę FastLane 2019, The Hardy Boyz vs The Usos na WrestleManii 35?

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV FastLane, WWE United States Champion Samoa Joe pokonał Reya Mysterio, Andrade oraz R’Trutha w Fatal 4 Way Matchu, dzięki czemu w swojej pierwszej obronie mistrzowskiej zachował tytuł. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z mistrzem na temat zwycięstwa:

“Co to dla mnie oznacza? Kayla, chociaż raz zadałaś mi bardzo dobre pytanie. Widzisz, dzisiejsza noc polegała na ustanowieniu precedensu. Dzisiejszego wieczoru chodziło o to, aby świat przyzwyczaił się do tego, jak sprawy będą się układać. Do ringu wchodzę jako United States Champion, walczę z każdym kogo mi postawią, ale wynik zawsze będzie taki sam. Teraz Kayla, z okazji twojego doskonałego pytania dam Ci mała premię, trochę przepowiedni na przyszłość – każdego wrestlera, który wierzy w to, iż posiada wszystko, aby być mistrzem US muszę sprowadzić na ziemię. Możecie przyjść, możecie próbować, ale odniesiecie porażkę, a nagrodą dodatkową dla Was będzie miła krótka drzemka”.

» WWE na swoim oficjalnym profilu na Twitterze opublikowało ankietę, w której fani wrestlingu mogli głosować na walkę wieczoru FastLane. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

56 procent głosów oddanych na starcie z udziałem The Shield, Barona Corbina, Drew McIntyre i Bobby’ego Lashleya,
23 procent głosów oddanych na walkę z udziałem Mustafy Aliego, Kevina Owensa oraz WWE Championa Daniela Bryana,
11 procent głosów oddanych na konfrontację Becky Lynch z Charlotte Flair,
10 procent głosów oddanych na Triple Threat Tag Team Match o RAW Title.

» The Hardy Boyz nie mogli doczekać się konfrontacji z udziałem The Usos oraz The Mizem i Shanem McMahonem podczas wczorajszej gali FastLane, ponieważ na szali postawione zostały SmackDown Tag Team Championship. Obecni mistrzowie zachowali tytuły mistrzowskie, Shane McMahon przeszedł heel turn, więc wszystko wskazuje na to, iż na WrestleManii 35 dojdzie do walki z udziałem byłych tag team partnerów.

Matt Hardy za pośrednictwem Twittera pogratulował zwycięstwa The Usos:

Krążą plotki sugerujące, że na WrestleManii 35 odbędzie się multi tag team match o SmackDown Tag Team Championship, albo starcie z udziałem The Hardy Boyz vs The Usos.