Uwaga na Spoilery! Rusev chce powstrzymać Daniela Bryana, Lita i Trish Stratus powracają do WWE Network, Debiut DnA na Monday Night RAW

» W poniższym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Rusevem, który na SmackDown Live zmierzył się z Danielem Bryanem. Rusev powiedział, że ma swój własny impet mimo iż cały świat WWE wariuje na widok Daniela Bryana oraz jego powrotu, jednak czy Bryan jest gotowy na walkę z nim? Rusev dodał, że w przeszłości DB odniósł spory sukces na Money in the Bank, ale teraz codziennie mamy Rusev Day, co go niesamowicie napędza i przytłumi YES Movement.

» WWE Hall of Famer Trish Stratus na swojej stronie internetowej poinformowała, że w najbliższym odcinku “Table For 3”, który zostanie wyemitowany w sieci WWE Network udział wezmą takie gwiazdy jak: Alexa Bliss oraz Lita. Panie wypowiedzą się na temat wczesnego pobytu Lity w Meksyku, trenowaniu jogi przez Trish. Stratus zaznaczyła, że tematy odnoszące się do ich rozmowy mogą ulec zmianie.

» Podczas zeszłotygodniowej gali PPV BackLash dowiedzieliśmy się, że Bo Dallas oraz Curtis Axel nie będą już pracować jako The Miztourage. Przed swoim pojedynkiem z RAW Tag Team Champions, Bo oraz Curtis wygłosili promo, w którym zaznaczyli, że będą nazywać się DnA: