Uwaga na Spoilery! Reunion członków The Shield, Bójka z udziałem Rondy Rousey na RAW, Zaktualizowana karta Extreme Rules 2019

» Seth Rollins za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat powrotu członków The Shield. Roman Reigns, Dean Ambrose oraz Rollins pojawili się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW, na którym dowiedzieliśmy się, że ich rywalami na FastLane będą Bobby Lashley, Baron Corbin oraz Drew McIntyre. Może być, to ostatni występ członków The Shield, zanim wygaśnie kontrakt Deana Ambrose’a w kwietniu po WrestleManii 35.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się dark segment, w którym RAW Women’s Champion Ronda Rousey powróciła do ringu, aby zaatakować Becky Lynch. Tak więc byliśmy świadkami heel turnu w wykonaniu byłej mistrzyni kobiet UFC. Na RAW Stephanie McMahon ogłosiła, że podczas FastLane, Becky Lynch zmierzy się z Charlotte Flair. Jeśli Lynch pokona swoją rywalkę, to na WrestleManii 35 będzie uczestniczką triple threat matchu, o czym mówi się od dłuższego czasu.

» Federacja World Wrestling Entertainment zatwierdziła dwa pojedynki z udziałem członków The Shield, które odbędą się 14 lipca w Wells Fargo Center na gali PPV Extreme Rules.

Single Match
Roman Reigns vs Baron Corbin

Single Match
Seth Rollins vs Drew McIntyre