Uwaga na Spoilery! Push dla nowego nabytku SmackDown?, Bully Ray o kulisach porzucenia Dudley Boyz, Jon Moxley ujawnia szczegóły urazu

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o dołączeniu Matta Riddle do SmackDown. WWE Hall of Famer Kurt Angle przedstawił doświadczonego wrestlera NXT, jako najnowszy nabytek niebieskiego brandu. Wygląda na, to że urzędnicy federacji bardzo wysoko cenią umiejętności byłego zawodnika MMA, przez co w niedalekiej przyszłości otrzyma on spory push.

Wczoraj WrestleVotes potwierdził, że urzędnicy WWE wywierają spory nacisk na promocję Riddle’a podczas pracy na SmackDown:

Nie ma informacji odnośnie debiutu Riddle’a na niebieskiej tygodniówce, ale być może nastąpi, to w najbliższy piątek. Krążą plotki sugerujące o pojedynku byłego NXT Tag Team Championa na piątkowym SmackDown. To nie zostało potwierdzone, ale być może się wydarzy.

Podczas ostatniego odcinka WWE NXT, Matt został pokonany przez Timothy’ego Thatchera w Cage Fight. Sędzią specjalnym tej walki był Kurt Angle.

ZOBACZ TAKŻE >>>> UWAGA NA SPOILERY! Title Match i segment na najbliższym SmackDown, Doświadczony writer zwolniony przez WWE

» Przez wiele lat Bubba Ray Dudley oraz D-Von Dudley tworzyli zgraną drużynę, ale nic nie trwa wiecznie. Podczas rozmowy z Chrisem Van Vlietem, Bully Ray wyjawił że po rozmowie z Vincem McMahonem dowiedział się o porzuceniu postaci Bubby Ray Dudleya oraz Dudley Boyz:

Powiem tak. Odbyłem trzy spotkania z Vincem McMahonem. Nie dostałem pięciu minut, ale spędziliśmy sporo czasu na rozmowach o mojej przyszłości. Pamiętam, jak powiedział mi, że ma już dość oglądania The Dudleyz. Odpowiedziałem mu, że zrobiliśmy, to o co nas poprosił, dzięki czemu współpracowaliśmy z THe New Day, The Usos, The Wyatt Family… Każdy zespół, który został nam podłożony był odpowiednio promowany przeze mnie i mojego tag team partnera. Pomogliśmy im wejść na kolejny poziom. Vince jest właścicielem WWE i może robić, to co chce. Niestety nie spodobały mi się pewne sprawy, więc poszedłem do niego i powiedziałem, że już skończyłem z The Dudley. Moim celem był rozwój nie, jako wrestler, ale osoba odpowiedzialna za tworzenie treści.

Bubba i D-Von Dudley przez wiele lat pracy w świecie wrestlingu do swojej gabloty dołączyli pokaźną liczbę tytułów mistrzowskich. Niestety panowie zdecydowali się na porzucenie planów związanych z wrestlingiem (już nie są czynnym tag teamem) i każdy poszedł w swoją stronę.

» Podczas gali AEW Double Or Nothing, Jon Moxley pokonał Brodiego Lee, dzięki czemu zachował AEW Championship. Mistrz za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował zdjęcie posiniaczonej kości ogonowej, co przeszkadza mu w swobodnym poruszaniu się. Podczas zbliżającej się gali Fyter Fest przeciwnikiem byłego wrestlera WE będzie Brian Cage. To właśnie były Impact Wrestling Star pojawił się jako ostatni uczestnik battle royal zapewniając sobie title shota.