Uwaga na Spoilery! Przewaga Kofiego Kingstona nad The Mizem, Czy John Cena wystąpi w kolejnym sezonie Total Bellas?, Daniel Bryan komentuje segment AJ Stylesa

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live odbył się dwudziesty pierwszy pojedynek pomiędzy The Mizem oraz Kofim Kingstonem. Jak wiadomo dorobkiem 13 zwycięstw może pochwalić się członek The New Day. Jego rywal zdołał tylko ośmiokrotnie go pokonać. Warto zaznaczyć, że był to pierwszy Single Match z udziałem tej dwójki od gali PPV TLC 2013.

» Federacja World Wrestling Entertainment wypuściła materiał promujący powrót Total Bellas na E! Network w niedzielę 13 stycznia 2019 o godzinie 21:00. Warto zaznaczyć, że w materiale nie ma żadnej wzmianki na temat Johna Ceny, natomiast głównymi postaciami show będą The Bella Twins oraz obecny WWE Champion Daniel Bryan.

» WWE Champion Daniel Bryan za pośrednictwem Twittera opublikował komentarz, w którym odpowiedział na segment z udziałem AJ Stylesa, który miał miejsce na wczorajszym odcinku SmackDown Live. Mistrz nie pojawił się na niebieskiej tygodniówce, ale jego mistrzostwo zostanie postawione na szali podczas gali PPV TLC, która odbędzie się 16 grudnia.