Uwaga na Spoilery! Przeciwnik Dolpha Zigglera na SummerSlam, Dark segment po RAW, Ważne ogłoszenie Paige na SmackDown Live

» Podczas tegorocznej gali WWE PPV SummerSlam odbędzie się starcie o WWE Intercontinental Championship z udziałem Dolpha Zigglera oraz Setha Rollinsa. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z pretendentem. Członek The Shield stwierdził, że jest to jego szansa na odzyskanie tytułu IC, ponieważ jego planem jest wygrana, ale będzie musiał posiłkować się nieczystymi akcjami.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Cincinnati odbył się dark segment z udziałem Kevina Owensa, Jindera Mahala i Sunila Singha. Panowie starali się załagodzić fanów zgromadzonych na arenie, którzy dopingowali przez cały czas Brauna Strowmana. Były członek The Wyatt Family przybył do ringu i bez większego problemu poradził sobie ze swoimi rywalami.

» SmackDown General Manager Paige pojawi się na dzisiejszym odcinku niebieskiej tygodniówki, aby ogłosić przeciwnika WWE Championa AJ Stylesa na SummerSlam. Gala PPV odbędzie się 19 sierpnia w Barclays Center w Brooklynie.