Uwaga na Spoilery! Pretendentka zawieszona na RAW, Zapowiedź WWE Superstar Shakeup 2019, Znamy kolejnych pretendentów do RAW Tag Team Titles

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW, Stephanie McMahon zaprosiła do siebie pretendentkę do WWE RAW Women’s Championship, czyli Becky Lynch. Wrestlerka przypisana do niebieskiego brandu kuśtykała w drodze na ring, a komentatorzy szybko zaznaczyli, iż zmaga się ona z urazem kolana. Stephanie powołując się na troskę o gwiazdy WWE poinformowała, że Becky jest zawieszona bezterminowo, chyba iż zgodzi się na wizytę u lekarza. Poniżej przedstawiamy skrót tego segmentu:

» Podczas wczorajszego RAW został wyemitowany materiał promujący „pierwszy międzynarodowy Superstar Shakeup”, który odbędzie się 15 kwietnia w Montrealu. Warto przypomnieć, że zeszłoroczny Superstar Shakeup odbył się 16 i 17 kwietnia, a wystąpili w nim:

Jeff Hardy, Samoa Joe, R-Truth, Mandy Rose, Sonya Deville, Asuka, Sheamus & Cesaro przenosząc się na SmackDown, natomiast na RAW powędrowali: Kevin Owens, Dolph Ziggler, Jinder Mahal, Sami Zayn, The Riott Squad, Natalya, Baron Corbin, Bobby Roode, Chad Gable, Mojo Rawley oraz Zack Ryder.

» Na czerwonej tygodniówce odbyło się starcie z udziałem czterech drużyn, które wyłoniło nowych pretendentów do pasów tag teamowych RAW. The Revival pokonali Lucha House Party, The B-Team oraz Heavy Machinery, dzięki czemu wkrótce zmierzą się z Bobbym Roodem i Chadem Gablem. Na szali zostaną postawiony tytuły mistrzowskie tag teamowe. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy The Revival staną przed kolejną szansą, ale wiele wskazuje na to, iż ich walka zostanie dodana do karty Elimination Chamber.