Uwaga na Spoilery! Podwójna zmiana mistrzyni na Money in the Bank, Nowy tytuł wprowadzony na RAW, Braun Strowman vs Bobby Lashley oficjalnie na Super ShowDown

» Zwyciężczynią kobiecego Money in the Bank Ladder Matchu na wczorajszej gali PPV Money in the Bank została Bayley, która również została nową mistrzynią kobiet SmackDown po zwycięstwie odniesionym w starciu z Charlotte Flair. Córka WWE Hall of Famera w swojej pierwszej walce o SmackDown Women’s Championship poradziła sobie w starciu z ówczesną mistrzynią Becky Lynch, która chwilę wcześniej pokonała Lacey Evans i obroniła RAW Women’s Championship. Jest, to pierwsze panowanie mistrzowskie Bayley z SmackDown Women’s Title. Poniżej przedstawiamy materiały z walk:

» Federacja WWE wprowadzi nowy tytuł mistrzowski, który zostanie zaprezentowany na dzisiejszym odcinku Monday Night RAW. Osobą, która go zaprezentuje będzie WWE Hall of Famer Mick Foley, więc można się spodziewać czegoś w stylu hardcore title. Poniżej przedstawiamy grafikę promującą segment:

» Federacja World Wrestling Entertainment oficjalnie potwierdziła, że na wydarzeniu WWE Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej dojdzie do konfrontacji z udziałem Brauna Strowmana i Bobby’ego Lashleya. Podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW zostanie ogłoszonych kilka dodatkowych pojedynków. ShowDown odbędzie się w piątek, 7 czerwca na stadionie King Abdullah Sports City w Jeddah i zostanie wyemitowane w sieci WWE Network. Tak prezentuje się obecna karta eventu:

Braun Strowman To Face Bobby Lashley At WWE Super ShowDown

WWE Intercontinental Title Match
Andrade vs. “Demon King” Finn Balor

Single Match
The Undertaker vs. WWE Hall of Famer Bill Goldberg

Single Match
Triple H vs. Randy Orton

Single Match
Braun Strowman vs. Bobby Lashley

50-Man Battle Royal