Uwaga na Spoilery! Pierwszy title run 24-latka na Slammiversary?, Kim jest nowa pretendentka do Impact Knockouts Championship?, Zapowiedź Bound For Glory 2020

» Podczas wczorajszej gali Impact Wrestling Slammiversary odbył się X-Division Championship Match. Udział w nim wzięli ówczesny mistrz Willie Mack oraz Chris Bey. Zwycięzcą tej konfrontacji oraz nowym X-Division Championem został Chris wyprowadzając swoją akcję kończącą na przeciwniku.
Dla Chrisa jest, to pierwszy title run z X-Division Championship. Natomiast w kwietniu bieżącego roku podczas gali Night One of Rebellion, Mack pokonał Ace’a Austina odbierając mu mistrzostwo dywizji X.

Dotychczasowe osiągnięcia 24-letniego wrestlera Chrisa Beya:

WAC Championship, FSW Heavyweight Championship, FSW No Limits Championship, BOTW Championship, MPW Championship.

» Tej samej nocy odbył się 10 osobowy Gauntlet Match, który wyłonił nową pretendentkę do Impact Knockouts Championship. Kylie Rae pokonała pozostałe uczestniczki gauntlet matchu, dzięki czemu w przyszłości otrzyma szansę na walkę z Deonną Purrazzo, która stała się nową Knockouts Champion.
Warto przypomnieć, że Kylie Rae zadebiutowała w firmie Impact Wrestling w marcu 2020 roku. Po raz pierwszy stanie przed szansą na zdobycie tytułu mistrzowskiego w Impact.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Impact Wrestling Slammiversary 18 lipca 2020: Wyniki

» Przed walką wieczoru na Slammiversary federacja Impact Wrestling ogłosiła dzień, w którym odbędzie się PPV Bound For Glory.
Komentatorzy Impact Wrestling, czyli Josh Mathews oraz Don Callis wyjawili, że coroczne jesienne wydarzenie odbędzie się w sobotę 24 października. Na obecną chwilę nie znamy dokładnej lokalizacji/areny, w której odbędzie się, to wydarzenie wrestlingowe. Jeżeli pojawią się nowe informacje w tej sprawie, to od razu Was o nich poinformujemy.

Impact Wrestling Bound for Glory PPV recap, grades, and review