Uwaga na Spoilery! Oświadczenie Becky Lynch na RAW, Nowy mistrz poznany na RAW, Członkowie DX w podcaście Coreya Gravesa

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, RAW Women’s Champion Becky Lynch wyzwała WWE Women’s Tag Team Champion Asukę do walki podczas przyszłorocznej gali WWE PPV Royal Rumble. Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo, “The Man” opowiedziała o tym, w jaki sposób WWE stara się ją chronić i zapewnić jej bezpieczeństwo, ponieważ jest twarzą firmy.
Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Asuka zaakceptuje wyzwanie Becky Lynch, ale z pewnością byłby to niesamowity pojedynek. Pojawiają się plotki, iż walka ta ma odbyć się w stypulacji RAW Women’s Title Match. Gala Royal Rumble odbędzie się 26 stycznia w Minute Main Park w Houston.

» W trakcie Monday Night RAW w Nowym Jorku, Akira Tozawa pokonał R’Trutha, dzięki czemu zdobył WWE 24/7 Championship, aby rozpocząć swoje pierwsze panowanie mistrzowskie z tym tytułem. Pościg trwał przez cały epizod czerwonej tygodniówki i zakończył się wtedy, kiedy R’Truth odzyskał mistrzostwo od Świętego Mikołaja.

» WWE Hall of Famers DX pojawią się gościnnie w podcaście “After The Bell” prowadzonym przez Coreya Gravesa. WWE ogłosiło taką informację podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW. Tak więc Corey Graves będzie gościł Shawna Michaelsa oraz WWE COO Triple H. Podcast zostanie wyemitowany w sieci WWE Network. Poniżej przedstawiamy plakat promujący występ WWE Hall of Famerów: