Uwaga na Spoilery! Nowy mistrz poznany na RAW, Znamy kapitana kobiecej drużyny RAW, Kim był przeciwnik Rowana na RAW?

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE RAW, odbył się segment, podczas którego R’Truth przebrał się za lekarza i przypiął Samira Singha, który był opatrywany po ataku ze strony Rowana. Jest to 22 posiadanie tytułu mistrzowskiego 24/7 przez Trutha. Warto dodać, że Singh mistrzostwo zdobył 31 października podczas wydarzenia WWE Crown Jewel.

» W Bostonie, Charlotte Flair poinformowała, że będzie kapitanem drużyny RAW, która weźmie udział w 15-Woman Triple Threat Elimination Matchu podczas gali PPV Survivor Series. Ogłoszono także, że Charlotte będzie współpracować z Natalyą, Sarah Logan oraz WWE Women’s Tag Team Champions Asuką oraz Kairi Sane.

» Na RAW w Bostonie, Erick Rowan pokonał Alexa Malcolma, który w rzeczywistości nazywa się “The Prince of Rome” D3. Warto wspomnieć, że po raz pierwszy w telewizji WWE pojawił się 22 sierpnia na RAW Reunion, gdzie został zmiażdżony przez Brauna Strowmana. Malcolm został przeszkolony przez Tommy’ego Dreamera oraz WWE Hall of Famera Afę, regularnie występuje w federacji WXW.