Uwaga na Spoilery! Nowy faworyt do zwycięstwa Royal Rumble Matchu?, Dark matche przed RAW, Shawn Michaels na Royal Rumble, Shibata vs Ospreay

» Według najnowszych doniesień były World Champion 50-letni Bill Goldberg jest faworytem do zwycięstwa w 30-osobowym Royal Rumble Matchu, który odbędzie się 29 stycznia podczas gali PPV Royal Rumble. Warto wspomnieć, że Bill powrócił do ringu po 12-letniej przerwie. Poprzednio w gronie faworytów do zwycięstwa wymieniani byli:
Samoa Joe, The Undertaker oraz Braun Strowman.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Cleveland odbyły się dwa dark matche, podczas których: Roman Reigns zmierzył się z mistrzem Universal Kevinem Owensem, natomiast Seth Rollins z mistrzem Stanów Zjednoczonych Chrisem Jericho.

» Federacja New Japan Pro Wrestling ogłosiła, że 11 lutego w Osace odbędzie się event podczas, którego Katsuyori Shibata stanie w obronie RPW British Heavyweight Championship w starciu z 23-letnim członkiem grupy Chaos, a zarazem RPW Cruiserweight Championem Willem Ospreay’em.

» Prawdopodobnie gościem specjalnym w panelu komentatorskim w kick offie poprzedzającym galę PPV Royal Rumble będzie WWE Hall of Famer Shawn Michaels, który wraz z Renee Young, Jerrym Lawlerem oraz Bookerem T poprowadzą dwugodzinne show.