UWAGA NA SPOILERY!: Nowe walki zapowiedziane na Payback, Heel turn na RAW!, Debiut Keitha Lee

» Roman Reigns powróci na ring podczas niedzielnego Payback. Na RAW ogłoszono, że Roman zawalczy w Triple Threat Matchu z Braunem Strowmanem i The Fiendem Brayem Wyattem. Reigns, Strowman i The Fiend wezmą udział w piątkowym SmackDown, aby podpisać kontrakt na walkę.
Nia Jax i Shayna Baszler połączą siły i zawalczą przeciwko Banks i Bayley. Stawką będą pasy mistrzowskie tag-team.
WWE Payback odbędzie się w najbliższą niedzielę w Amway Center w Orlando na Florydzie. Poniżej znajduje się aktualna karta:

* No Holds Barred Triple Threat for the WWE Universal Title
Roman Reigns vs. Braun Strowman vs. “The Fiend” Bray Wyatt (c)
* WWE Women’s Tag Team Titles Match
Nia Jax and Shayna Baszler vs. Sasha Banks and Bayley (c)
* WWE United States Title Match
Bobby Lashley vs. Apollo Crews (c)
* Singles Match
Randy Orton vs. Keith Lee

» Aleister Black był gościem The KO Show. Wrócił po miesięcznej przerwie, spowodowaną kontuzją oka, które podczas występu miał zasłonięte. W pewnym momencie, podczas rozmowy w ringu, Black upadł na kolano, a kiedy Kevin Owens zaczął się dopytywać o co chodzi, Aleister zaatakował Owensa, powalając go na matę, tym samym przechodząc swój heel turn.

» Keith Lee ma zamiar zadebiutować w main rosterze na Payback. Na RAW ogłoszono, że Lee zmierzy się z Randym Ortonem w singles matchu. Walka Ortona z Lee odbyła się na RAW, ale  zakończyła się, gdy mistrz WWE Drew McIntyre zaatakował Ortona za zemstę z wcześniejszego ataku. Lee zadebiutował w nowym stroju z nowym motywem przewodnim. Jeśli chodzi o jego piosenkę przewodnią, na Twitterze pojawiło się wiele negatywnych opinii fanów, a petycja Change org została stworzona dla WWE, aby przywrócić jego stary motyw z NXT. Jest też dużo krytyki co do nowego ring gearu. Niektórzy fani na Twitterze komentowali, że wyglądało, jakby Lee walczył w spódnicy.