Uwaga na Spoilery! Nowa stajnia na RAW, Co wydarzyło się po zejściu RAW z anteny?, Zapowiedź powrotu Liv Morgan do WWE TV

» Po kilku tygodniach spekulacji Seth Rollins stworzył nową stajnię z The Authors of Pain. Podczas poniedziałkowego RAW, Akam i Rezar brutalnie zaatakowali Kevina Owensa, a następnie pojawili się przed publicznością razem z Rollinsem potwierdzając stworzenie nowej frakcji. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Rollins na dłużej pozostanie heelem i będzie tworzył drużynę z AOP, czy cała trójka przejdzie face turn, co raczej byłoby bezsensowne, jednak w WWE wszystko jest możliwe.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Greenville odbył się dark segment, w którym AJ Styles ogłosił, że chce kolejnej walki z Reyem Mysterio o WWE United States Championship. Warto wspomnieć, że ta dwójka walczyła ze sobą w walce wieczoru. Na odpowiedź Reya nie musieliśmy długo czekać, ponieważ stwierdził, że Styles otrzyma szansę na walkę o pas mistrzowski o ile Luke Gallows i Karl Anderson opuszczą arenę, jak można się domyślić, do walki nie doszło, gdyż The OC zaatakowali mistrza US, którego uratował Randy Orton.

» Do telewizji WWE wkrótce powróci Liv Morgan, która jest nieobecna z powodu drobnego urazu, jednak jej rehabilitacja przebiega pomyślnie. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zwiastun powrotu “Red Makeover” Liv, która będzie występować na czerwonej tygodniówce: