Uwaga na Spoilery! Niespodziewany pretendent do AEW World Title, Kto dołączył do Nightmare Collective?, Walki zapowiedziane na najbliższe Dynamite

» Na Dynamite dowiedzieliśmy się, że za dwa tygodnie AEW World Champion Chris Jericho zmierzy się z Jungle Boy’em. Ta walka została zatwierdzona w wyniku segmentu, podczas którego Y2J stwierdził, że musi odbyć jeszcze jeden mecz przed końcem 2019 roku, ale nie był w stanie wybrać sobie rywala. Po tych słowach zjawili się Jurrasic Express i to Jungle Boy chciał został przeciwnikiem Chrisa twierdząc, że jest w stanie skopać mu tyłek, a następnie uderzył w twarz mistrza, co możecie obejrzeć na poniżej zamieszczonym materiale wideo:

» Podczas wczorajszego odcinka AEW Dynamite, Kris Statlander pokonała Hikaru Shidę (była ona numerem jeden do walki o miano pretendentki do AEW Women’s World Championship). Po pojedynku Brandi Rhodes i Awesome Kong ogłosiły, że ich grupa nazywa się Nightmare Collective. Brandi potwierdziła, że zamierzają wprowadzić Statlander do swojej stajni, jednak segment został przerwany przez fankę, czyli wrestlerkę z Chicago, Melanie Cruise. Już wiemy, że podpisała ona kontrakt z federacją All Elite Wrestling, a w przeszłości występowała w RISE Wrestling oraz Shimmer.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka wyżej wspomnianej tygodniówki odbędzie się starcie z udziałem Cody’ego & QT Marshalla, a ich rywalami będą The Butcher oraz The Blade. Ponadto otrzymamy Street Fight Match z udziałem Santany i Ortiza, a ich rywalami będą The Young Bucks. Ta walka została ogłoszona, ponieważ na wczorajszej tygodniówce The Young Bucks i Dustin Rhodes pokonali byłych wrestlerów Impact Wrestling oraz Guevarę: