Uwaga na Spoilery! Niepewny występ Setha Rollinsa, Segment na SmackDown, Dark segment po RAW, Heel turn Sashy Banks

» Pro Wrestling Sheet donosi, że Seth Rollins jest już niemal w 100 procentach sprawny, ale nie na tyle, aby móc walczyć w ringu. Mimo iż Seth Rollins jakiś czas temu ogłosił, że na WrestleManii 33 zmierzy się z WWE COO Triple H to wciąż nie otrzymaliśmy potwierdzenia tej walki ze strony WWE.

» WWE ogłosiło, że podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live komisarz Shane McMahon wypowie się na temat konfrontacji z AJ Stylesem, która miała miejsce podczas zeszłotygodniowego odcinka Talking Smack. Wszystko wskazuje na to, że podczas kwietniowej gali obejrzymy starcie AJ Stylesa z Shanem McMahonem.

» Po zejściu wczorajszego RAW z anteny odbył się dark segment z udziałem Romana Reignsa oraz Brauna Strowmana co skutkowało brawlem. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z tego incydentu:

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW otrzymaliśmy segment z udziałem RAW Women’s Champion Bayley oraz Sashy Banks, która prawdopodobnie jest w trakcie heel turnu. Sporo mówi się o tym, że na WrestleManii 33 Sasha będzie odgrywała rolę heela.