Uwaga na Spoilery! Nia Jax zachęca do treningu w domu, Były WWE Star na Dynamite, Debiutu w ringu WWE NXT

» Kontuzjowana wrestlerka WWE Nia Jax weźmie udział w treningu internetowym, który będzie transmitowany z siłowni Hardcore Fitness. Z powodu panującej pandemii koronawirusa ludzie swój czas spędzają w domu, więc jest to doskonały sposób na kontynuowanie treningu.

Przyjdź na trening ze mną! Cóż, właściwie nie ze mną, ponieważ wszyscy jesteśmy poddani kwarantannie, ale ja wezmę udział w tych treningach, które możemy wykonywać w domu! Trenuj na siłowni #HardcoreFitness!

W ostatnim czasie wrestlerka otrzymała zielone światło na powrót do ringu WWE, jednak wciąż nie wiadomo, czy będzie ona występować na RAW, czy SmackDown. Istnieje spore prawdopodobieństwo, iż Nia powróci podczas WrestleManii 36, bądź w maju.

» W trakcie zeszłotygodniowego odcinka AEW Dynamite na telebimie pojawił się Brodie Lee (dawniej Luke Harper), który został ogłoszony jako lider Dark Order. Podczas ostatniego Dynamite rywalem Lee był QT Marshall znany z występów w federacji Ring of Honor. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów wideo z występu byłego wrestlera WWE:

» Niespodziewanie podczas wczorajszego odcinka WWE NXT TV w ringu zadebiutowali Saurav Gurjar oraz Rinku Singh atakując obecnego NXT Tag Team Championa Matta Riddle. Singh, to były zawodnik MLB znany z historii Million Dollar Arm, który w styczniu 2018 roku podpisał kontrakt z WWE. W ringu zadebiutował w maju 2018 roku wcześniej współpracując w projekcie TNA Ring Ka King. Od tego czasu wrestler z Indii współpracował ze Stokely’em Hathaway’em (czasem pracował z Bronsonem Reedem oraz Babsem).