Uwaga na Spoilery! MJF zakończył współpracę z MLW, Co wydarzyło się podczas Hard to Kill PPV?, Czy WALTER zachował mistrzostwo?

» AEW Star MJF za pośrednictwem Twittera poinformował o zakończeniu współpracy z MLW:

„Teraz mój czas w @MLW się skończył, zapewniam Cię, że The Dynasty będzie….na zawsze”.

MJF współpracował z MLW od 2017 roku, a jego ówczesna umowa uniemożliwiała podpisanie kontraktu z All Elite Wrestling. Po zakończeniu działalności w MLW wrestler podpisał pięcioletnią umowę z AEW. Swój ostatni pojedynek stoczył podczas MLW Zero Hour, gdzie zmierzył się z Marshallem Von Erichem.

» Tessa Blanchard została nowym Impact World Championem po tym, jak pokonała Samiego Callihana przez pinfall podczas Impact Hard to Kill PPV w Dallas. Show zakończyło się stosunkowo szybko, kiedy Blanchard świętowała swoje zwycięstwo i powiedziała kilka słów fanom zgromadzonym na arenie:

„W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy moim życiem był Sami oraz oVe. Byli cierniem w moim ciele, ale dzisiaj to zrobiliśmy”.

» WWE UK Champion WALTER pokonał Joe’a Coffey’a podczas ostatniego wydarzenia NXT UK TakeOver: Blackpoll II i zachował tytuł mistrzowski. Pod koniec TakeOver, członkowie The Undisputed Ery zaatakowali mistrza. Jak wiadomo The Undisputed Era zmierzy się z członkami Imperium podczas WWE Worlds Collide, które odbędzie się 25 stycznia w Toyota Center w Houston.