Uwaga na Spoilery! Matt Riddle przekona do siebie WWE?, Paul Heyman potwierdza obecność na RAW, Tyler Bate Progress Championem?

» W ostatnim czasie sporo mówi się o przenosinach Matta Riddle do federacji World Wrestling Entertainment zważywszy na to, że były zawodnik MMA anulował swoje bookingi w Pro Wrestling Guerrilla i wycofał się z Battle Of Los Angeles. W zeszłym roku WWE COO Triple H przyznał, że z powodu problemów z narkotykami nie zdecydowali się na podpisanie kontraktu z Mattem. Sam wrestler potwierdził, iż został zwolniony z UFC z powodu pozytywnego testu narkotykowego, co wpłynęło na jego sytuację związaną z WWE.

» Paul Heyman za pośrednictwem Twittera opublikował wideo nawiązujące do poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW. Paul stwierdził, że nie obchodzi go, kto wygrał #1 contenders match (Bobby Lashley, czy Roman Reigns), ponieważ zwycięzca i tak okaże się przegranym po gali SummerSlam. Heyman także potwierdził obecność Universal Championa na przyszłotygodniowym show w Miami.

» Federacja Progress Wrestling poinformowała, że 5 sierpnia dojdzie do konfrontacji z udziałem byłego WWE UK Championa Tylera Bate’a oraz obecnego Progress Wrestling Championa Travisa Banksa.