Uwaga na Spoilery! Last Man Standing Match w przyszłym tygodniu na RAW, Jim Ross na temat heel turnu Sashy Banks, Enzo Amore brutalnie potraktowany w zeszłym tygodniu, Znana tożsamość rywalki Nia Jax podczas RAW, Promo Brocka Lesnara dotyczące Royal Rumble

» Komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon potwierdziła, że w przyszłym tygodniu Braun Strowman zmierzy się z Samim Zaynem w Last Man Standing Matchu:

» WWE Hall of Famer Jim Ross na swojej stronie internetowej opublikował wpis dotyczący heel turnu jaki powinna przejść Sasha Banks:

”Powtórzę to samo co powiedziałem po gali RoadBlock. Wydaje mi się, że Sasha Banks będzie lepszą wrestlerką w WWE jako heel i wygląda na to, że wszystko zmierza ku temu kierunkowi. Najlepszą prezentacją jest osoba Stone Colda, który walczył jako heel, a był uwielbiany przez fanów niczym baby face :-D”.

» WWE RAW Superstar Enzo Amore za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie boku swojego ciała, które zostało dotkliwie zmasakrowane przez Jindera Mahala oraz Ruseva w zeszłym tygodniu:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW przeciwniczką Nia Jax była Scarlett Bordeaux, która na co dzień występuje w federacji Ring of Honor. Warto dodać, że w swojej dotychczasowej karierze Scarlett pojawiła się w 2014 roku podczas TNA One Night Only: Knockouts Knockdown, a także w ostatnim sezonie WWE Tough Enough:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy promo Brocka Lesnara, który weźmie udział w przyszłorocznym royal rumble matchu podczas styczniowej gali PPV Royal Rumble: