Uwaga na Spoilery! Lars Sullivan wkrótce w głównym rosterze WWE, Komentarz kobiet RAW po Survivor Series, Zaskakujące zachowanie Charlotte Flair

» Wygląda na to, że Lars Sullivan dołączy do głównego rosteru WWE. WWE wyemitowało winietę z udziałem wrestlera NXT podczas wczorajszego Survivor Series Kickoff pre-show matchu. Lars pracował przed sobotnimi nagraniami NXT TV, które miały miejsce przed TakeOver: War Games II. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Lars dołączy na Monday Night RAW, czy SmackDown Live.

» Jeden z czytelników Twittera zaznaczył, że buczenie jakie otrzymała Nia Jax podczas jej występu na Survivor Series było najgłośniejsze, jakie słyszał w ciągu 12 lat regularnego uczestnictwa w wydarzeniach WWE na Zachodnim Wybrzeżu. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Kayla Braxton rozmawiała z Alexą Bliss, Taminą Snuką oraz Nia Jax. Alexa powiedziała, że jej koleżanka Nia Jax wypchnęła Sashę Banks z górnej liny, ponieważ była dla nich zagrożeniem.

» Charlotte Flair była jednym z gorętszych tematów tuż po zejściu z anteny wczorajszego show Survivor Series. Na gali PPV Charlotte Flair nieprzepisowo zaatakowała RAW Women’s Champion Rondę Rousey kijem do kendo. To doprowadziło do dyskwalifikacji oraz otrzymania wielu pozytywnych reakcji ze strony fanów: