Uwaga na Spoilery! Kurt Angle wspomina kulisy odrzucenia oferty WWE, Emily Andzulis dołączyła do WWE, Title Change na gali Ring of Honor

» WWE Hall of Famer Kurt Angle wystąpił w podcaście Chrisa Van Vlieta, w którym wyjawił, że w 1996 roku odrzucił propozycję dołączenia do WWE zanim regularnie zaczął oglądać tygodniówki WWE:

„WWE Skontaktowało się ze mną w 1996 roku. Dopiero pod koniec 1998 roku zacząłem oglądać WWE. Oglądałem The Rocka, Steve’a Austina, The Undertakera, Triple H, ale moją największą inspiracją był Austin. Bardzo podobał mi się jako wykonawca, każdy z nich był naprawdę wysportowany. Wtedy byłem w wielkim szoku, oni są światowej klasy sportowcami. Wtedy zadzwoniłem do WWE i pomyślałem, że mogę odzyskać szansę i chcę dołączyć do nich. Zgodzili się”.

» Portal Squared Circle Sirens informuje, że Emily Andzulis podpisała kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment. Według Caseya Michaela w tym miesiącu Emily dołączy do WWE Performance Center w Orlando. Warto wspomnieć, że Andzulis to była uczestniczka The Titan Games, programu prowadzonego przez The Rocka. W kwietniu Andzulis przeszła tryout WWE, a następnie dołączyła do JPWA Academy, gdzie została przeszkolona przez Kane’a i Toma Pritcharda.

» Podczas ostatniego wydarzenia ROH Saturday Night At Center Stage, Flamita, Bandido i Rey Horus pokonali Villain Enterprises (Marty Scurll, Flip Gordon i Brody King), dzięki czemu zostali nowymi 6-Man Tag Team Champions.