Uwaga na Spoilery! Kurt Angle vs Samoa Joe na RAW, Finn Balor vs Bobby Lashley na WrestleManii 35?, Zwyciężczyni Beat The Clock Challenge

» Federacja WWE poinformowała, że na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW odbędzie się starcie z udziałem WWE Hall of Famera Kurta Angle z WWE United States Championem Samoa Joe. Będzie to non-title match oraz ostatni przeciwnik Angle’a w Bostonie. Na jutrzejszym SmackDown będzie kontynuowany Farewell Tour, przez co Kurt zmierzy się z AJ Stylesem, a następnie na WrestleManii 35 z Baronem Corbinem. Pojawiają się plotki sugerujące o zmianie przeciwnika dla Kurta na kwietniowym PPV.

» Przed rozpoczęciem RAW pojawiła się zapowiedź starcia z udziałem Bobby’ego Lashleya oraz Finna Balora, które ma odbyć się na WrestleManii 35, a na szali zostanie postawiony WWE Intercontinental Championship. Ta walka jeszcze nie została oficjalnie zatwierdzona przez federację WWE, ale w ostatnim czasie pojawiły się spekulacje dotyczące występu Demona Kinga Balora na kwietniowej gali PPV. Tak więc być może po RAW dowiemy się, czy wrestler z Europy stanie przed szansą na odzyskanie tytułu mistrzowskiego.

» WWE ogłosiło, że na RAW w Bostonie odbędzie się Beat The Clock Challenge z udziałem Becky Lynch, Charlotte Flair, RAW Women’s Champion Rondy Rousey i The Riott Squad. Zwyciężczynią starcia została Becky Lynch, która przebiła wynik mistrzyni wynoszący minutę i 25 sekund. Czy tak samo będzie na WrestleManii 35? Czy poznamy nową mistrzynię, a może to Ronda obroni tytuł i na dłużej pozostanie w WWE?