Uwaga na Spoilery! Która walka zakończy PPV TLC 2018?, Johnny Gargano powraca do EVOLVE, Kim są zwycięzcy 2 sezonu Mixed Match Challenge?

» Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z SmackDown Women’s Champion Becky Lynch podczas kickoff pre-show poprzedzającego główną galę PPV TLC. The Man wskazała, że walką wieczoru show będzie pierwszy w historii Women’s TLC Match z jej udziałem, Asuki oraz Charlotte Flair:

» Podczas gali organizowanej przez EVOLVE dowiedzieliśmy się, że w styczniu do federacji powróci Johnny Gargano, który przez wiele lat reprezentował wcześniej wspomnianą organizację. Aktualnie możemy oglądać go w NXT, gdzie również odnosi wielkie sukcesy.

» Podczas gali PPV TLC odbył się finał drugiego sezonu turnieju WWE Mixed Match Challenge. Zwycięska drużyna wystąpi w Royal Rumble MATCHU (męskim oraz żeńskim) z numerem 30. Ku uciesze fanów zgromadzonych w San Jose, Carmella oraz R-Truth pokonali Alicję Fox oraz Jindera Mahala. Oprócz numeru 30, Truth i jego partnerka będą mogli udać się na zasłużone wakacje do miejsca, które sobie wybiorą.

WWE TLC: Jinder Mahal & Alicia Fox Vs. R-Truth & Carmella (Mixed Match Challenge Season 2 Finals)