Uwaga na Spoilery! Kris Statlander odnośnie wyboru między AEW i WWE, Ken Shamrock opowiada o kontuzji, Dark matche przed Hard to Kill

» Kris Statlander w „Catching Up With Alicia Atout” wypowiedziała się na temat wyborem między AEW i WWE:

“Wiesz, przez mój umysł przeszło wiele myśli. WWE było mną zainteresowane, co bardzo mnie stresowało. Nie wiedziałam, co mam zrobić, nie byłam pewna jaki jest właściwy wybór. Spełnieniem marzeń dla każdego wrestlera jest otrzymanie kontraktu. Chciałam być szczęśliwa, byłam bardzo zdenerwowana przed podjęciem decyzji. Jestem bardzo zadowolona z czasu spędzonego w AEW i za wszystkie możliwości, które dotychczas mi dali. Nie żałuję podjęcia decyzji”.

» Podczas wczorajszego PPV organizowanego przez federację Impact Wrestling, Ken Shamrock pokonał Madmana Fultona w meczu otwarcia. Doświadczony wrestler po swoim meczu udzielił wywiadu dla redaktora portalu Wrestling Inc, w którym wyjawił, że coś pękło w ramieniu jego rywala, ale na razie nie wie, jak poważna jest jego kontuzja.

» Przed rozpoczęciem Impact Hard to Kill PPV odbyły się dwa dark matche. W pierwszej walce byliśmy świadkami tag team matchu, w którym Mahabali Shera oraz Rohit Raju pokonali The Rascalz, Reno Scum, TJP & Daga. W drugiej walce Joey Ryan pokonał Johnny’ego Swingera.