Uwaga na Spoilery! Kontuzja Romana Reignsa?, Wydarzenia po zejściu RAW, Skrót z Superstar Shake-Up, Urodziny gwiazd

» Wszystko wskazuje na to, że podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW Roman Reigns nabawił się urazu w wyniku brutalnego ataku ze strony Brauna Strowmana. Jak się okazało uraz Romana jest tylko częścią storyline’u, ale wszystko wskazuje na to, iż panowie zmierzą się ze sobą 30 kwietnia na gali PPV Payback.

» Po zejściu wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się dark segment, w którym Samoa Joe zaatakował Chrisa Jericho. Na szczęście na ratunek przybiegł mu Seth Rollins co doprowadziło do tag team matchu. W dark matchu Seth Rollins i Chris Jericho pokonali Samoa Joe oraz Kevina Owensa po wykonaniu swoich finisherów.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy skrót z Superstar Shake-Up, który miał miejsce podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW:

» W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzą takie gwiazdy jak:

WWE Hall of Famer Harley Race – 74 urodziny

WWE Superstar Goldust – 48 urodziny

Były WCW Nitro Girl Fyre – 45 urodziny

ECW Original Balls Mahoney – 45 urodziny

Daniel Szybeler 11 kwietnia 2017
| |

Romka kreują na nowego Johna Cenę :-) Dostaje baty od Strowmana na tygodniówkach i prawdopodobnie odegra się na Payback :-P Potem feud z Lesnarem i mam nadzieję że odbierze mu pas Universal bo Brock jest ta samo beznadziejny jako mistrz jak Goldberg! Praktycznie to mistrza nie ma :-O

Kamsan 11 kwietnia 2017
| |

Jaki Seth wykonał finisher bo chyba nie pedigree :)?