Uwaga na Spoilery! Komentarz Kevina Owensa w sprawie RAW, Znamy powód niezadowolenia fanów po RAW w Detroit, Vader przejdzie operację serca

» WWE SmackDown Star Kevin Owens za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat obecności Shane’a McMahona w Detroit na RAW, gdzie był zaangażowany w segment z udziałem Vince’a McMahona i Romana Reignsa. Shane w swoim kontrakcie ma zaplanowaną walkę na WrestleManii 34 i wszystko wskazuje na to, że w przyszłym miesiącu jego przeciwnikiem będzie ktoś z trójki Sami Zayn, Daniel Bryan bądź Kevin Owens:

» Po zejściu z anteny wczorajszego Monday Night RAW w Detroit fani byli bardzo zdenerwowani, ponieważ nie otrzymali ośmioosobowego tag team matchu, nie pojawiła się Ronda Rousey oraz WWE Universal Champion Brock Lesnar, którzy byli reklamowani. W Eight Man Tag Team Matchu udział mieli wziąć: RAW Tag Team Champions The Bar, Kane & WWE Intercontinental Champion The Miz vs Braun Strowman, John Cena, Roman Reigns i Seth Rollins.

» Były WWE & WCW Superstar Vader w dniu dzisiejszym został poddany operacji serca. Taką informację ujawnił 62-latek na swoim oficjalnym profilu na Twitterze: