Uwaga na Spoilery! Kolejne plotki dotyczące nowych feudów w WWE, Plany dotyczące turnieju o UK Championship, Hulk Hogan powróci do WWE?, Co wydarzyło się po zejściu RAW z anteny?

» Podobno oficjele WWE zdecydowali się na porzucenie dalszego programu dla Sashy Banks oraz Charlotte Flair na rzecz dwóch nowych feudów, w których udział wezmą: Charlotte Flair(mistrzyni kobiet na RAW) vs Bayley, a także Sasha Banks(była mistrzyni) vs Nia Jax(kuzynka The Rocka bez większego potencjału). Charlotte Flair oraz Bayley zmierzą się ze sobą na gali Royal Rumble 2017 o RAW Women’s Championship, ale to tylko plotki.

» W internecie krążą plotki, które mówią o tym, że wprowadzenie tytułu UK Championship przez federację World Wrestling Entertainment w cale nie oznacza, że osoby biorące udział w tym turnieju otrzymają kontrakt od WWE, a także tytuł ten zostanie wprowadzony na RAW bądź SmackDown Live.

» Wszystko wskazuje na, to że Hulk Hogan wkrótce powróci do federacji World Wrestling Entertainment w okresie WrestleManii 33, ale na razie nie wiadomo w jakiej roli miałby on się pojawić na największej gali roku.

» Po zejściu Monday Night RAW z anteny odbył się dark segment, podczas którego doszło do brawlu z udziałem Romana Reigns & Setha Rollinsa oraz Chrisa Jericho i Kevina Owensa. The Shield przegoniło swoich rywali do klatki:

» WWE za pośrednictwem Twittera poinformowało, że podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live odbędzie się single match, w którym Dean Ambrose zmierzy się z Lukiem Harperem.