Uwaga na Spoilery! Kiedy powróci Rusev?, Wywiad z The Mizem, Kolejne zwolnienia z WWE, Sprzeczka w Impact Wrestling

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live otrzymaliśmy pierwszą wypowiedź Ruseva, który podczas Superstar Shake-Up dołączył na SmackDown Live. Wrestler z Bułgarii wyjawił, że nie przepada za generalnym managerem Danielem Bryanem oraz komisarzem Shanem McMahonem, ale jedynym sposobem, aby zachęcić go do występu na niebieskiej tygodniówce jest ofiarowanie mu title shota podczas czerwcowej gali WWE PPV Money in the Bank, a jeśli tego nie zrobią to spakuje torby i powróci do Bułgarii. Rusev ma krótką przerwę od wrestlingu, ponieważ w dniu 9 marca został poddany operacji, dzięki której będzie mógł wystąpić w czerwcu w St Louis.

» The Miz udzielił wywiadu dla IGN.com, w którym wypowiedział się na temat współpracy z gwiazdami WWE podczas kręcenia filmu The Marine 5 oraz powrotu na RAW:

”Kiedy czasami pracujesz ze swoimi dobrymi znajomymi to między Wami rozwija się pewien rodzaj chemii. Dzięki temu, że współpracujemy ze sobą od wielu lat, to nie mieliśmy żadnego problemu z nagrywaniem scen na planie filmowym. Cieszę się z możliwości występu w kolejnym filmie The Marine, a także z tego iż po raz pierwszy tak wiele gwiazd WWE wystąpiło w jednym filmie”.

”RAW to zwyczajny pokaz, który potrzebował gwiazd w postaci Maryse oraz The Miza. Jesteśmy zadowoleni z możliwości powrotu na czerwoną tygodniówkę, ponieważ przygoda ze SmackDown nam się już znudziła”.

» Wczoraj na naszej stronie internetowej pojawiła się informacja dotycząca zwolnienia Chrisa Atkinsa z WWE. Według magazynu Uproxx z federacją pożegnali się także: Josh Bredl oraz Andre DiMarco. Warto wspomnieć o tym, że Bredl jest byłym zwycięzcą jednego z sezonów WWE Tough Enough, a w NXT występował jako Bronson Matthews natomiast była cheerleaderka Miami Dolphins Andrea Ocampo zadebiutowała w NXT niespełna miesiąc temu.

» Portal PWInsider.com donosi, że podczas zeszłotygodniowych tapingów Impact Wrestling doszło do kłótni między Bobem Ryderem, a Jeffem i Karen Jarrett. Problem polegał na błędzie dotyczącym rezerwacji pokoju hotelowego przez ten incydent wiele osób uważało, że Ryder zostanie zwolniony przez Impact Wrestling jednak jak się okazało on wciąż pracuje dla Jeffa i Karen.